• youtube
  • google +
Tel: 0.378 227 73 02 - 227 64 78 | Mail: bilgi@bilginlerbeton.com.tr

Bilginler Hazır Beton  II  www.bilginlerbeton.com.tr

kurumsal

Kalite
Tipi, konumu, büyüklüğü, lokasyonu ne olursa olsun her projesinin her seviyedeki detayında hem malzeme hem de uygulama kalitesini her zaman en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir.
 
Zaman
Taahhüt ettiği projeleri ve işleri zamanında bitirmek Bilginler Hazır Beton'u oluşturan değerlerin başında gelmektedir.
 
Güvenilirlik
Taahhütlerini yüksek kalite düzeyi ve öngörülen sürede tamamlamasıyla bilinen Bilginler Hazır Beton, güvenilirliliği kendisini daima ileriye taşıyacak en kıymetli değer olarak görmektedir.
 
Özgünlük
Bilginler Hazır Beton, sıradanlaşarak herhangi bir inşaat firması olmak yerine her projesinde yenilikler gözetip uygulayarak yatırımlarıyla sektörüne örnek olan bir firma olmayı amaçlamaktadır.
 
Teknoloji
Gelişen teknolojiyi inşa ettiği yapıların temel yapı taşlarından biri olarak gören Bilginler Hazır Beton, teknolojik gelişmeleri daima yakından takip ederek çağın standartlarının her zaman bir adım daha önünde olmayı olmazsa olmaz bir değer olarak kabul etmektedir.
 
Gelişim
Bilginler Hazır Beton çağın gereksinimlerine ayak uydurmanın çok ötesinde mevcut standart ve şartların daima bir adım önünde olabilmenin değerinin farkındadır ve bu sebepler hem iş ortaklarının hem de çalışanlarının sürekli gelişim içerisinde olmasını hedeflemektedir.