• youtube
  • google +
Tel: 0.378 227 73 02 - 227 64 78 | Mail: bilgi@bilginlerbeton.com.tr

Bilginler Hazır Beton  II  www.bilginlerbeton.com.tr

kurumsal

Firmamız 1972 yılında Hüseyin Bilgin tarafından Bartın ilinin merkez ilçesi Kozcağız beldesin'de inşaat malzemeleri satış ve nakliyatçılık olarak faaliyete başlamıştır. 1994 yılında Bartın merkeze 2. şubesini açarak faaliyetlerini arttırmış ve Bartın ilinin inşaat malzemeleri konusundaki talebine geniş bir yelpazede karşılayacak duruma gelmiştir. Firmamız kendi bünyesinde 2009 yılında Bilginler Beton Gübre Kömür İnşaat Malzemeleri Gıda ve Nakliyat Sanayi Tic. Ltd. Şti. ni kurarak inşaat malzemeleri satışı yanında hazır beton üretim faaliyetine de başlamıştır. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteyi güven ile birleştirerek hizmet odaklı bir yapıya sahip olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Dürüst, kaliteli ve sürekli hizmet anlayışıyla müşteri beklentilerini karşılayan, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, müşterilerine hızlı, etkin ve doğru çözümler sunan Bilginler Hazır Beton, uzman personeli ile bölgesinin en güçlü hazır beton kuruluşlarından biri konumundadır.
 
Bilginler Hazır Beton, sahip olduğu ekipmanların yanında uydu araç takip sistemi, çağdaş beton otomasyonları ve teknoloji ile donatılmış laboratuar sistemleri ile müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı ilke haline getirmiştir.
 
Bilginler Hazır Beton olarak başarıya olan inancımız ve siz değerli müşterilerimizin bizlere duyduğu güven ile her geçen gün performansımızı daha yükseklere taşıyacağımıza inanıyoruz.

 

BİLGİNLER HAZIR BETON
BİLGİNLER HAZIR BETON
BİLGİNLER HAZIR BETON
BİLGİNLER HAZIR BETON
BİLGİNLER HAZIR BETON
BİLGİNLER HAZIR BETON