• youtube
  • google +
Tel: 0.378 227 73 02 - 227 64 78 | Mail: bilgi@bilginlerbeton.com.tr

Bilginler Hazır Beton  II  www.bilginlerbeton.com.tr

kurumsal

Bilginler Beton, kaliteli hazır beton üretimiyle fabrika, konut ve işyeri yapılarında ekonomik koşullarda güvenilir, temiz ve yüksek hız sağlar.
Bilginler hazır betonu; her biri kalite standartlarına uygun çimento, kum, mıcır, su ve direnç arttırıcı beton kimyasalları ile, modern beton santrallerinde Türkiye Hazır Beton Birliği kalite standartlarına uygun olarak üretilir.
 
Misyonumuz
Hazır beton sektöründe; müşteri memnuniyetine önem veren, yüksek kaliteye sahip hazır betonu ekonomik bir şekilde pazara sunan, kalite ve hız için her türlü teknolojiyi kullanan, üretim ve satış sürecinde çevre temizliği bilincinde olan, üretimden satışa kadar tüm aşamalarda en kaliteli betonu en hızlı şekilde sunan ve sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak.
Bartın' da hafriyat alanında çözüm sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak.
 
Vizyonumuz
Toplam Kalite Yönetimi ilkeleriyle kaliteli hazır betonu üreten; tesis, makine ve ekipmanını verimli bir şekilde kullanabilen, koşulsuz müşteri memnuniyetini eğitimli personeli tarafından gerçekleştiren; sektörde dünya çapında gelişen teknolojileri takip ederek sürekli gelişimi hedeflemek.
Hafriyat ve İnşaat sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmak.
BİLGİNLER HAZIR BETON
BİLGİNLER HAZIR BETON
BİLGİNLER HAZIR BETON
BİLGİNLER HAZIR BETON
BİLGİNLER HAZIR BETON
BİLGİNLER HAZIR BETON